Close

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Перед відправкою товару покупцеві, та після отримання товару з друку, він ретельно оглядається. Це робиться для гарантування його якості і вашого задоволення від покупки. Товари, які містять видимий брак або пошкодження, потрапляють в спеціальний розділ уцінених товарів та будуть забезпечені додатковими фото й коментарями.

При виявленні вами у товарі браку або пошкоджень, які видно тільки під час використання чи після відкриття упаковки, ми безкоштовно замінимо його, або повернемо гроші, якщо заміна буде неможлива за наш рахунок.

Звертаємо Вашу увагу, що специфіка друкованої продукції (її виробництво, зберігання і транспортування) така, що наявність невеликих вм’ятин, подряпин і інших незначних механічних пошкоджень із зовнішнього боку – неминуча.

Уважно перевіряйте товар у відділеннях Нової Пошти. У разі виявлення серйозних механічних пошкоджень при транспортуванні, ви можете відмовитися від нього при оплаті у відділенні. У разі виявлення механічних пошкоджень при транспортуванні, зверніться до співробітника відділення.

Претензії до якості товару на наявність механічних пошкоджень із зовнішнього боку, після того, як він покине відділення Нової Пошти, не приймаються, так як після цього неможливо визначити етап появи пошкоджень.

У разі відмови від посилки без підстав або якщо відправлення, що не отримано протягом п’яти днів з моменту прибуття (в разі відсутності особистої домовленості товар буде повернено назад) при оплаті у відділенні, ми більше не зможемо надалі відправляти замовлення клієнта цим способом оплати.

У разі якщо відправлення, що не отримано протягом п’яти днів з моменту прибуття (в разі відсутності особистої домовленості товар буде повернено назад) при способі оплати через Concord Pay, замовлення може бути відправлене повторно після оплати покупцем транспортування відправлення в обидві сторони. Про вартість транспортування і способ оплати покупець буде сповіщений ел. поштою після отримання нами повернення.

Повернення друкованої продукції

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню або обміну, передбаченого статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

Але ми завжди можемо піти вам на зустріч, якщо буде така необхідність. Ситуації бувають різні, зверніться до нас – mriia.publishing@gmail.com, написавши причину повернення, вказавши в темі листа «повернення товару» і ми постараємося знайти для вас рішення.

Повернення грошей здійснюється тільки після перевірки стану поверненої продукції, обмін товару проводиться тільки якщо товар не використовувався і тільки якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби і ярлики.

У разі оплати через Concord Pay гроші будуть повернені вам на картку протягом 10 днів, або в разі оплати у відділенні, ваші кошти будуть відправлені «Новою Поштою», послуги якої здійснюються за ваш рахунок.

Здійснюючи покупку в нашому магазині ви погоджуєтеся на все перераховане вище, приймаючи умови договору оферти.