Close

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

ДОСТАВКА

Замовлення доставляються компанією «Нова Пошта» у відділення перевізника, що було вказано замовником.

Замовлення зроблені або оплачені до 18:00 відправляються у той самий день, замовлення, що оплачені після 18:00 – наступного робочого дня. Відправлення не здійснюються у неділю, також можливі невеликі затримки в перший день видання, або у святкові дні.

Замовлення буде надійно упаковано. Після відправки ви отримаєте номер для відстеження посилки.

Ми не станемо турбувати вас непотрібними дзвінками.

Після оформлення замовлення вам залишається лише дочекатися посилки.

Статус обробки замовлення ви зможете відслідковувати в особистому кабінеті, також вам можуть приходити інформаційні повідомлення через СМС, або месенджер Viber.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Відправлення буде автоматично повернено назад на п’ятий день зберігання, якщо ви його не отримаєте за цей термін.

При накладеному платежі, у разі відсутності знижок та акцій, грошовий переказ ЗАВЖДИ за рахунок покупця.

ОПЛАТА

Оплата у відділені

Ви можете обрати оплату у відділені та оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом при отриманні. При передзамовленні ця опція недоступна.

 

Оплата карткою Visa, Master Card.

Після оформлення замовлення вам виставляється рахунок, який можна оплатити за декілька кліків. Ви отримуєте повідомлення на e-mail або в будь-який месенджер. Для оплати вам достатньо перейти за зазначеним посиланням на платіж і ввести дані розрахункової карти.

Оплата замовлення за допомогою Apple Pay

Для купівель на сайті можна використовувати будь-які пристрої Apple. Ви підтверджуєте оплату без підтвердження облікових записів і заповнення довгих форм, використовуючи більш зручні FaceID або TouchID. Один клік — і все готово!

Оплата замовлення за допомогою Google Pay

Ви може в один клік оплатити замовлення на сайті, картою доданою в обліковий запис Google Pay. Без введення платіжних даних, просто з використанням способу миттєвих оплат від Google. Цей метод доступний для оплати в мобільних додатках на пристроях з Android і в разі здійснення платежу через браузер Chrome.

MasterPass

Ви можете оплатити ваше замовлення за допомогою технології MasterPass – тобто за вашою карткою, заведеною вами в електронний гаманець від МПС MasterCard.